Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa do Madrytu od 189,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Madryt, Hiszpania

Lotnisko przylotu:
Madryt Barajas Airport (MAD)

Bezpośrednie tanie loty z Krakowa do Madrytu zapewniają tanie linie Ryanair. Połączenia na trasie Kraków - Madryt oferowane są w okresie wiosna – lato 2017 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty. Loty startują z Balic w poniedziałki o godz 20:40, lądowanie w Madrycie o godz 00:10, w środy i czwartki loty w godz 11:05-14:35 i w soboty w godz 20:25-23:55. Lotnisko Madryt Barajas (MAD) położone jest 13 km na północny wschód od centrum Madrytu - posiada Terminal 1,2,3,4. Transfer pomiędzy terminalami zapewniony jest przez bezpłatne busy, a do terminalu T4S kursuje bezpłatna kolejka. Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Madrytu. Warto skorzystać z rezerwacji online, służymy także pomocą poprzez naszą infolinie czynną przez 7 dni w tygodniu.

Skorzystaj z proponowanych lotów z Krakowa do Madrytu.
Wylot
Czas podróży: 3h 30m / Bezpośrednio
FR 5357
FR
2017-04-29 21:25 Kraków (KRK)
2017-04-30 00:55 Madryt (MAD)
Przylot
Czas podróży: 3h 30m / Bezpośrednio
FR 5356
FR
2017-05-06 17:30 Madryt (MAD)
2017-05-06 22:00 Kraków (KRK)
Oferta 1
Cena: 752 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-04-29 18:30 Kraków (KRK)
2017-04-30 00:45 Madryt (MAD)
1
FR 6877
2017-04-29 18:30 Kraków (KRK)
2017-04-29 20:15 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 5984
2017-04-29 22:20 Mediolan (BGY)
2017-04-30 00:45 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 30m / Bezpośrednio
FR 5356
FR
2017-05-06 17:30 Madryt (MAD)
2017-05-06 22:00 Kraków (KRK)
Oferta 2
Cena: 771 PLN
Wylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-04-30 00:20 Kraków (KRK)
2017-04-30 11:05 Madryt (MAD)
1
U2 1872
2017-04-30 00:20 Kraków (KRK)
2017-04-30 02:05 Manchester (MAN)
U2
2
FR 3187
2017-04-30 07:30 Manchester (MAN)
2017-04-30 11:05 Madryt (MAD)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 30m / Bezpośrednio
FR 5356
FR
2017-05-06 17:30 Madryt (MAD)
2017-05-06 22:00 Kraków (KRK)
Oferta 3
Cena: 841 PLN
Tanie loty do Madrytu
Lot Data Promocji Linia Cena
Warszawa - Madrytod 2017-02-14 do 2017-08-31159.00
Lot Kraków Madryt - Partner serwisu: Bilety Lotnicze do Madrytu dostarcza serwis Infoloty.pl